Straipsnių talpinimas

Straipsnių publikavimas mūsų tinklalapyje visiškai nemokamas. Jums tereikia paspausti šią nuorodą ir prisiregistruoti kataloge, o po to belieka prisijungti ir galėsite įkelti savo straipsnį.

  1. Pageidautina, kad straipsnis prieš tai nebūtų publikuotas kituose tinklalapiuose.
  2. Straipsnyje neturi būti daugiau dviejų nuorodų į bet kokį kitą tinklalapį.
  3. Draudžiami straipsniai su nuorodomis į suaugusiems skirtus tinklalapius, porno kanalus ir pan., tokise straipsniai nedelsiaant trinami, o autoriai blokuojame visam laikui.
  4. Straipsniai turi griežtai atitikti puslapio temą.
  5. Straipsnis neturi būti trumpesnis nei 50 žodžių, pageidautina, kad straipsnelis turėtų bent vieną iliustraciją.

Griežtai draudžiama straipsniuose arba komentaruose pažeidinėti LR ir ES įstatymus. Esant reikalavimui autorių IP bei kiti duomenys bus perduoti teisėsaugos institucijoms.

Administracija pasilieka teisę nežymiai keisti straipsnio pavadinimą, bei minimaliai pakoreguoti straipsnį jei tam yra svarbių aplinkybių. Straipsnio saugojimo laikas neribotas, bet praėjus ne mažiau 3 mėnesiams po jo publikavimo administracija gali vienašališkai pašalinti nuorodas iš straipsnio.

Administracija neprisiima jokios atsakomybės dėl galimos tiesioginės ar netiesioginės žalos padarytos skelbiant ar skaitant paskelbtus tinklapyje straipsnius. Visa atsakomybė tenka straipsnio autoriui ar jo skaitytojui.

Jei nesutinkate su šiomis taisyklėmis pilnai ar kuria nors jų dalimi – prašome nedelsiant palikti šį puslapį.

Jei kyla neaiškumų – prašome susisiekti su administracija vienu iš skyrelyje kontaktai nurodytų būdų.

Ačiū Jums, tikimės malonaus bendradarbiavimo.